pühapäev, 7. märts 2021

Monika"Unistus, mida sa unistad ainult üksinda, on vaid unistus. Unistus, mida sa unistad kellegagi koos, on reaalsus"
- John LennonElukutse?


Olen tegutsenud väga erinevates valdkondades ning jõudnud arusaamiseni, et olen mõeldud inimestega töötama. Minu ELU KUTSE on teisi inspireerida ja toetada ning luua inimese kasvu ja arengut soodustav keskkond. See on ka üks põhjus, miks ärkan igal hommikul suure rõõmu ja ootusärevusega.
 
Lemmik aastaaeg?

Iga aastaaeg on omamoodi eriline ja üks ei saa ilma teiseta eksisteerida. Aastaaegade vaheldumine sümboliseerib muutuseid, mis on elu igapäevane osa. Minu lemmik on kahtlemata kevad. See on väga eriline aeg, mil kõik uuesti sünnib ja elule ärkab.

Miks oled vabatahtlik?

Minu unistusi on alati ühendanud üks läbiv soov - maailma paremaks paigaks muuta. Nagu öeldakse, siis iga muutus algab meist endist. Vabatahtlik tegevus aitab mul ellu viia oma isiklikku missiooni ja teha midagi sellist, mis elu rikastab ja hinge toidab.

Miks just Vanem Vend, Vanem Õde?

John Lennon on öelnud, et unistus, mida sa unistad üksinda, on vaid unistus. Unistus, mida sa unistad kellegagi koos, on reaalsus. Me kõik vajame toetavat kätt, mis meid läbi elu juhib. Minu südamesoov on toetada lapsi ja noori.

Kui ma kaks aastat tagasi esmakordselt Vanem Vend, Vanem Õde organisatsioonist kuulsin, tundsin kohe, et just see ongi see, mida olen enda jaoks otsinud. Tundsin, et selle organisatsiooni missioon ja väärtused ühtivad minu omadega ja seal on inimesed, kellega koos saan suurelt unistada ja neid unistusi ellu viia. Ma ei eksinud! Meil on suurepärased inimesed, keda ühendab soov maailma muuta ja selle heaks midagi päriselt ära teha! Me oleme nagu üks suur pere, kus üksteist hinnatakse, tunnustatakse ja toetatakse.

Mis on parim asi vanemaks õeks olemise juures?

Kooskasvamine. Minu noorem õde on mulle väga palju õpetanud. Eriti seda, kuidas olla parem kuulaja ning keerulisemate olukordadega toime tulla ja nendest koos läbi minna. Nii tore on näha, kuidas minu õde kasvab ja küpsemaks muutub ning tunnen, et olen ka ise inimese ja sõbrana kasvanud.


Monika oma noorema õega meie traditsioonilisel jõulupeol

Milline on teie lemmiktegevus koos oma noorema õega?

Lihtsuses peitub võlu!

Meile mõlemale meeldib jalutada ja maailma asjadest rääkida. Me naerame koos palju. Mulle meenus üks lõbus seik, kui mu õde oli pisut kurb. Viisin ta Reval Cafesse kuuma kakaod jooma, et ta leiaks oma tassi alt üllatusena positiivse sõnumi. Juhtus aga nii, et just sel päeval olid need armsad sõnumid otsa lõppenud, niisiis jutustasin talle ise väikeseid lugusid. Vahel olen talle mõnest raamatust, nagu näiteks “Väike prints”, ilusaid sõnumeid lugenud. Need tunduvad talle hoopis naljakad ja ajavad teda naerma.

Minu õele meeldib piknikul käia. Ükskord tegi ta talvel ettepaneku piknikule minna - peame selle ka ära tegema! 😄


Sinu sõprus võib muuta kellegi elu! Liitu meie vabatahtlikkonnaga ja avasta endas superkangelane.Järgmine infoõhtu toimub 31. märtsil kell 18.30 Zoomis. Vajalik eelnev registreerimine! Pane ennast infoõhtule kirja SIIN.

Rohkem infot vanemaks õeks või vennaks saamise kohta leiad meie kodulehelt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar